Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined index: javi w drupal_theme_initialize() (linia 100 z /var/aegir/platforms/drupal-7.x/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object w _drupal_theme_initialize() (linia 146 z /var/aegir/platforms/drupal-7.x/includes/theme.inc).
  • Notice: Trying to get property of non-object w _theme_load_registry() (linia 335 z /var/aegir/platforms/drupal-7.x/includes/theme.inc).
  • Notice: Undefined index: javi w theme_get_setting() (linia 1440 z /var/aegir/platforms/drupal-7.x/includes/theme.inc).

O nas

Firma JAVI, specjalizuje się w tworzeniu serwisów i aplikacji internetowych.

Nasze portfolio obejmuje sklepy internetowe oraz portale o dynamicznie generowanej treści z liczbą użytkowników powyżej tysiąca, klasyczne strony internetowe dla firm, system własnej poczty elektronicznej, dedykowane aplikacje internetowe (np. konfigurator systemu OZE, live chat, system obiegu dokumentów – aplikacja do certyfikacji). Nasi klienci to prywatne firmy oraz klienci instytucjonalni jak np. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Nasze strony internetowe hostujemy na własnych serwerach lub na serwerze Zamawiającego.

Zobacz nasze portfolio. Zapoznaj się z podstawową specyfikacją budowanych przez nas serwisów.